Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко

Полтава, вул. Соборності, 35. Тел.: (0532) 52-08-78, 50-28-75
E-mail: mala_akademya@i.ua
Офіційний сайт -  https://mam-poltava.org.ua

Офіційна сторінка у Facebook:  https://www.facebook.com/mala.academiya/

Директор: заслужений працівник культури України,  член творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України
Магомедова Тетяна Юріївна

Унікальним надбанням Полтавської мистецької мережі шкіл естетичного виховання є інноваційний навчальний заклад сучасних напрямків – Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко, яка є одним із найбільших початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів України є Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв»з контингентом учнів 1166 та відділенням початкового естетичного виховання.

У Полтавській міській школі мистецтв працюють 143 викладачі, 61 творчий колектив, діють 14 відділень та відділів. Крім музичного, хореографічного, театрального та образотворчого відділень, відкрито відділи науки та мистецтва, історії мистецтва та композиції, теорії музики та основ гармонії, декоративно-ужиткового мистецтва, початкового естетичного виховання.

Цікавим також є те, що у школі діти навчаються починаючи з 4,5 років на відділі початкового естетичного виховання, де отримують повний синтез мистецьких наук, таких як музичний розвиток, образотворче мистецтво, театральна гра, хореографія. Навчання з цих предметів проходить до 4-го класу. І лише починаючи з 5-го класу, учнів старших класів (6-8) навчаються по своїм окремим спеціальностям.

Активною науковою роботою займаються учні відділу науки та мистецтва. Завдяки їм у школі відкрито 2 музейні експозиції присвячені Герою України, народній артистці України Раїсі Опанасівні Кириченко, ім’я якої носить школа, та Народній артистці Радянського Союзу «Жінці-тисячоліття» Кларі Степанівні Лучко, яка навчалася в цій школі.

Плідною роботою також можна назвати нові проекти співпраці між вищими навчальними закладами міста та школою. Ціль – це співпраця дітей та молоді при захисті наукових творчих робіт, розробці та створенню музичного матеріалу для початківців школи мистецтв.

Педагогічний колектив «Малої академії мистецтв» пишається своїми вихованцями.

Тільки за останній рік – більше 300 лауреатів і переможців міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних фестивалів та конкурсів.  Дитячі колективи, а їх у закладі 49, – окраса  міських та обласних заходів, свят, концертів, урочистостей. Варто відмітити наші дитячі зразкові колективи, а саме:

  • хореографічний колектив «Пірует» (кер. Олевська Т.В.)
  • хореографічний колектив «Юнона» (кер. Сітежник А.Л.)
  • хореографічний колектив «Арабески» (кер. Ігнатенко Н.В.)
  • хореографічний колектив «Карамболь» (кер. Часова Я.В.)
  • театральний колектив «Полтавські балаболки» (кер. Долженко С.А.)
  • театральний колектив «Шок» (кер. Литвиненко О.В.)
  • театральний колектив «Екстрім»(кер. Гах І.І.)
  • вокальний ансамбль «Перлинки» (кер. Ляпкіна А.Р.)
  • ансамбль скрипалів «Фантазія» (кер.Кузнєцова О.І.)

Наші творчі колективи знають не тільки у місті та області, а також в Україні і за кордоном.

Вихованці нашої школи неодноразові володарі І, ІІ, Ш премій та Гран-прі у країнах: Японії, Америці, Угорщині, Польщі, Болгарії, Прибалтиці, Чехії, Італії.

Синтез всіх видів мистецтва, злагода у колективі між учнями та педагогами, нові пошуки та проекти і їх розв’язання – це все запорука того, що така школа, як «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко у м. Полтаві, завжди буде безпосереднім осередком дитячої творчості, яка виховує у своїх учнях повагу до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу!

Полтавська міська школа мистецтв, м. Полтава: фотогалерея

План роботи
04.03.2024 – 10.03.2024
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія