Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

«Ти можеш мріяти, і тобі все вдасться!»

09.12.22, 15:05

«Ти можеш мріяти, і тобі все вдасться»

До бібліотеки-філії №4 завітала Надія Гербіш, яка більше любить, коли її звуть Надійка Гербіш. Про себе коротко сказала: «Я християнка, невиправна оптимістка, щаслива дружина, мама дивовижної дівчинки, письменниця, перекладачка, пригодошукачка й мандрівниця. Уперто вірю в дива».

Надійка Гербіш - письменниця, перекладачка, авторка понад 20 книжок, що стали українськими бестселерами й були відзначені престижними нагородами. Найвідомішими є її «Теплі історії», але декілька років тому вона «з головою пірнула в історичну тематику». Її історичні повісті для дітей «Ми живемо на краю вулкана» і «Яблука війни» (видавничо-освітній проєкт «ПОРТАЛ») вийшли два роки тому та завоювали увагу і дітей, і дорослих відразу. «З дітьми треба говорити про такі складні теми, не уникати і не відкладати на потім».

Торік вийшла друком «Велика різдвяна книжка», створена Надійкою Гербіш у співавторстві з Ярославом Грицаком і присвячена історії цього свята.
«У цій книжці є все, у що я вірю – ділилася думками наша гостя. - Там є багато іронії - це не книжка для святенників. Є у ній про Озіріса, про Бітлз, про Брюса Вілліса в майці … Є багато про музику. Книжка сучасна і незашорена. Але разом із тим, у різній музиці, у Віллісі, у війнах, у всіх цих образах — серйозних чи іронічних, є віра, є Христос».
«Немає книжок ідеальних, - вважає Надійка Гербіш. - І це теж не ідеальна книжка, але її так сильно люблю, як не любила жодної книжки до того. Читаючи, можна почути, як змінюється тембр - чути один голос, а тоді інший. Були тексти, що писалися окремо. Ми з Ярославом Грицаком однаково читали їх навзаєм і часом щось доповнювали».

А ви читали всі книжки Надійки Гербіш? Запрошуємо!

Всі новини
План роботи
04.03.2024 – 10.03.2024
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія