На базі Центральної бібліотеки ПМТГ в рамках україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» вже було проведено ряд майстер-класів з арт-терапії, зокрема, з виготовлення ляльки-мотанки, виготовлення брошки-соняшника, майстер-клас з народного танцю для вимушено переміщених осіб та місцевих жителів, які з задоволенням приймали участь у активностях.
Найпопулярнішим методом арт-терапії є малювання. Тож цього разу на наших користувачів чекав майстер-клас з монотипії.
Монотипія – це дивовижний вид творчості, який займає середню позицію між графікою та живописом, психологією та мистецтвом. Заняття цим видом творчості знімає втому, піднімає настрій, самооцінку та дає можливість кожному відчути себе художником. В цьому переконалися учасники майстер-класу з монотипії, який відбувся в Центральній бібліотеці Полтавської МТГ. Проста, але, в той же час, дивовижна техніка малювання є одним із способів самовираження та прояву своєї індивідуальності та дозволяє створити унікальні роботи всього за один прийом. У перекладі з грецької монотипія означає «один відбиток» або ж «єдиний відбиток».
Майстер–клас провела художниця Ганна Мухіна. Вона підготувала цікаву презентацію, яка доповнила теорію, а потім запросила всіх трохи «погратися» фарбами і переконатися, що в кожному з нас живе справжній художник